Belka
Poniedziałek, 18 Listopada 2024   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kampania "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes" zakończona

Data publikacji: 2017-07-19, Data modyfikacji: 2017-07-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Kampania

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął po raz drugi ogólnopolską kampanię "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes". Bank zachęca do korzystania z produktów i usług oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców.

Ambasadorem tegorocznej akcji jest Robert Makłowicz.

–  Celem naszej akcji jest wspieranie lokalnego handlu i promocja usług firm, które prowadzą swoją działalność w naszym sąsiedztwie – w pobliżu miejsca zamieszkania, pracy itd. W ubiegłorocznej edycji akcji "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes" udział wzięło blisko 7 500 firm, w ponad 900 miejscowościach w całej Polsce. Akcja spotkała się z dużym uznaniem wśród małych przedsiębiorców, dlatego chcemy ją powtarzać. Liczymy, że w tym roku o akcji dowie się jeszcze więcej lokalnych przedsiębiorców oraz konsumentów. Razem udowodnimy, że małe biznesy w naszych miejscowościach są dla wszystkich bardzo ważne, budują lokalną społeczność, dlatego warto je wspierać – powiedział Michał Ślusarek.

Właściciele firm mogą do 28 maja dokonać rejestracji i przedstawić swoją specjalną ofertę na stronie. Punktem kulminacyjnym akcji będzie Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu, który rozpocznie się 29 maja i potrwa do 2 czerwca. W tym czasie Bank będzie promował wśród konsumentów robienie zakupów i korzystanie z usług lokalnych firm. Na stronie konsumenci zachęceni udziałem w Tygodniu Sąsiedzkiego Biznesu będą mogli wyszukać w swojej okolicy firmy biorące udział w wydarzeniu i dowiedzieć się więcej o ofercie przygotowanej specjalnie dla nich na ten czas.

Dodatkowym wsparciem promocji partnerów akcji i ich oferty ze strony Banku będą materiały marketingowe, którymi przedsiębiorcy mogą oznaczyć swoje sklepy lub punkty usługowe oraz promocja wydarzenia "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes" w mediach.

Bank również przygotował specjalną ofertę produktową. Dla wszystkich małych przedsiębiorców Bank oferuje Kredyt w rachunku bieżącym - Ekspres Linia i Kredyt Gotówkowy dla Firm Biznes Lider z prowizją przygotowawczą 0 proc. Dodatkowo, w ofercie jest  rachunek firmowy, terminal POS i leasing – na atrakcyjnych warunkach cenowych.

Kampania marketingowa była prowadzona jednocześnie w radiu, Internecie, w mediach społecznościowych, lokalnej prasie i outdorze.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: Bank BGŻ BNP Paribas
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat gryfiński – powiat w województwie zachodniopomorskim ze stolicą w Gryfinie W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfino, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko – Zdrój, Banie, Stare Czarnowo oraz Widuchowo zajmując powierzchnię 1870 km kw.

    Atrakcje turystyczne stanowią: Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Krzywy las, Puszcza Bukowska, zabytkowy park krajobrazowo – naturalistyczny „Dolina Miłości”, Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Góra Czcibora; jeziora – Morzycko i Wełtyńskie; zabytki – Baszta Prochowa w Baniach, Baszta Prochowa w Mieszkowicach z XIX w., obwarowania miejskie w Chojnie, Brama Bańska wraz z obwarowaniami miejskimi w Gryfinie, Barokowy Pałac w Zielinie, miejskie mury obronne w Moryniu z I połowy XIV w., Zespół obiektów dawnego opactwa cysterskiego w Kołbaczu, obwarowania miejskie w  Trzcińsku Zdroju czy Wieża widokowa w Cedyni.

    Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie oraz działalności usługowej. Na terenie powiatu działa Elektrownia Dolna Odra.

    Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 3, 26,31.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola