Belka
Środa, 20 Listopada 2024   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Targi nieruchomości MIPIM 2013, 2013/03/14

Data publikacji: 2013-03-28, Data modyfikacji: 2013-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Międzynarodowe targi nieruchomości MIPIM, które odbyły się w Cannes przyciągają najbardziej wpływowych i znaczących przedstawicieli różnych sektorów rynku nieruchomości (biurowców, hoteli, mieszkaniowych, handlowych, obiektów sportowych czy ochrony zdrowia, logistyki, przemysłu) oferując nieosiągalny gdzie indziej dostęp do największej ilości projektów deweloperskich. Była to 24 edycja targów.

Targi MIPIM w liczbach (wg danych organizatorów):
 
» ponad 19,000 M² powierzchni wystawienniczych
» około 1,650 prezesów I dyrektorów naczelnych
» ponad 1,850 firm wystawiających się
» około 4,300 inwestorów
» 415 przedstawicieli mediów
» ponad 20,000 uczestników z ponad 80 krajów

W dniach 12-14 marca Gmina Gryfino uczestniczyła w tej prestiżowej imprezie, prezentując przede wszystkich swoje dwa najważniejsze projekty: Park Regionalny w Gryfinie (teren w pełni uzbrojony i przygotowany w zeszłym roku) oraz tereny nabrzeża w Gryfinie. Wspólnie z Gminą Gryfino udział w targach wzięła Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. aktywnie włączając się w proces promowania Parku Regionalnego w Gryfinie, którego powstanie i rozwój jest wielką szansą dla całego regionu.

KSSSE reprezentowana była przez Pana Romana Dziducha Wiceprezesa Zarządu, natomiast Gmina Gryfino przez Pana Macieja Szabałkina Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino oraz Pana Krzysztofa Czosnowskiego Naczelnika Wydziału Planowania Przestrzennego, Strategii, Rozwoju i Inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Delegacja podczas targów odbyła kilkanaście spotkań z firmami developerskim, inwestorami, grupami kapitałowymi ze szczególnym naciskiem promując lokalizację terenów przemysłowych pod Gardnem. Ponieważ spotkania z szefami firm oraz osobami odpowiedzialnymi za rozwój firm umówione zostały na długo przed targami, możliwe było wyselekcjonowanie i dotarcie do tych, którzy ofertę uważają za ciekawą i wartą poznania.

Podczas licznych spotkań, prezentacji oraz udziału w różnych wydarzeniach podczas trwania targów przedstawiciele wspólnej delegacji mieli możliwość przedstawienia wielu szczegółowych informacji na temat zasad i korzyści funkcjonowania firm w specjalnych strefach ekonomicznych oraz zalet gryfińskiej lokalizacji.

 

Urząd Miasta w Gryfinie, Źródło artykułu: www.gryfino.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta w Gryfinie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat gryfiński – powiat w województwie zachodniopomorskim ze stolicą w Gryfinie W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfino, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko – Zdrój, Banie, Stare Czarnowo oraz Widuchowo zajmując powierzchnię 1870 km kw.

    Atrakcje turystyczne stanowią: Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Krzywy las, Puszcza Bukowska, zabytkowy park krajobrazowo – naturalistyczny „Dolina Miłości”, Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Góra Czcibora; jeziora – Morzycko i Wełtyńskie; zabytki – Baszta Prochowa w Baniach, Baszta Prochowa w Mieszkowicach z XIX w., obwarowania miejskie w Chojnie, Brama Bańska wraz z obwarowaniami miejskimi w Gryfinie, Barokowy Pałac w Zielinie, miejskie mury obronne w Moryniu z I połowy XIV w., Zespół obiektów dawnego opactwa cysterskiego w Kołbaczu, obwarowania miejskie w  Trzcińsku Zdroju czy Wieża widokowa w Cedyni.

    Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie oraz działalności usługowej. Na terenie powiatu działa Elektrownia Dolna Odra.

    Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 3, 26,31.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola