Belka
Piątek, 27 Listopada 2020   imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gryfino. Pogrzeb Marka Suchomskiego

 
Po długiej walce z chorobą 25 grudnia 2017 r. zmarł Marek Suchomski. Miał 43 lata. Marek Suchomski pracował w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra. W latach 2010-2014 był radnym Rady Miejskiej w Gryfinie. Pełnił funkcję wiceprezesa Klubu Sportowego Energetyk. Był członkiem komisji rewizyjnej OSP JRW GKP Raffer, członkiem Zarządu i sekretarzem OSP Gryfino. Pogrzeb Marka Suchomskiego odbył się 30 grudnia 2017 r. igryfino.pl/wiadomosci/26430,marek-suchomski-nie-zyje igryfino.pl/wiadomosci/26475,pogrzeb-marka-suchomskiego-mnostwo-osob-przyszlo-p

 


Andrzej Kordylasiński
 
Data pliku video: 2017-12-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gryfiński – powiat w województwie zachodniopomorskim ze stolicą w Gryfinie W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfino, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko – Zdrój, Banie, Stare Czarnowo oraz Widuchowo zajmując powierzchnię 1870 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Krzywy las, Puszcza Bukowska, zabytkowy park krajobrazowo – naturalistyczny „Dolina Miłości”, Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Góra Czcibora; jeziora – Morzycko i Wełtyńskie; zabytki – Baszta Prochowa w Baniach, Baszta Prochowa w Mieszkowicach z XIX w., obwarowania miejskie w Chojnie, Brama Bańska wraz z obwarowaniami miejskimi w Gryfinie, Barokowy Pałac w Zielinie, miejskie mury obronne w Moryniu z I połowy XIV w., Zespół obiektów dawnego opactwa cysterskiego w Kołbaczu, obwarowania miejskie w  Trzcińsku Zdroju czy Wieża widokowa w Cedyni.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie oraz działalności usługowej. Na terenie powiatu działa Elektrownia Dolna Odra.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 3, 26,31.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola