Belka
Poniedziałek, 23 Listopada 2020   imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Twoje 300” - nowa oferta TAURONA dla klientów indywidualnych

Data publikacji: 2017-10-18, Data modyfikacji: 2017-10-18
A A AWydrukDrukuj  
 
„Twoje 300” - nowa oferta TAURONA dla klientów indywidualnych

„Czysta oferta - Twoje 300” to najnowsza propozycja TAURONA dla gospodarstw domowych w całej Polsce. Jest to atrakcyjna oferta zakupu prądu i gazu wraz z usługami naprawy instalacji oraz urządzeń elektrycznych i gazowych.

Przy tworzeniu „Czystej oferty” TAURON porównał inne, podobne propozycje obecne na rynku i stworzył pakiet, który jest korzystny finansowo dla klientów.

Z badań przeprowadzonych przez niezależną firmę badawczą wynika, że  pakiet „Czysta oferta - Twoje 300” od TAURONA zapewnia najniższy na rynku roczny koszt rachunków za prąd i gaz. W porównanych ofertach przyjęto zużycie mediów w wysokości charakterystycznej dla typowego gospodarstwa domowego, czyli 2000 kWh energii elektrycznej i 6400 kWh gazu.

Pakiet  „Czysta oferta - Twoje 300” odpowiada na potrzeby klientów. Jest tani, zawiera praktyczne usługi serwisowe oraz  dodatkowy  bonus - zwrot za prąd w wysokości 300 zł. Bonus wpłacany jest na konto rozliczeniowe za energię elektryczną w TAURONIE po dokonaniu rejestracji.

Zaletą naszej oferty dla gospodarstw domowych są nie tylko korzyści finansowe. Chcemy podkreślić, że to bezpieczna i przejrzysta propozycja. Najwyższa jakość i jasno określone korzyści to cechy, na których TAURON buduje oferty skierowane do wszystkich grup klientów - zaznacza Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

W pakiecie „Czysta oferta - Twoje 300” klienci otrzymują dwa lata usług serwisowych za darmo. Oznacza to, że przez 23 miesiące stawka opłat jest zerowa, a w ostatnim miesiącu jest refundowana dodatkowym zwrotem na rachunek za prąd.

Bez ponoszenia kosztów klient może korzystać z usług serwisanta od prądu i serwisanta od gazu i ma na to łączny budżet w wysokości 6 000 zł. Serwisanci zapewniają szybkie i profesjonalne usunięcie awarii instalacji elektrycznej i gazowej. Zakres usług obejmuje również naprawę wymienionych w regulaminie sprzętów elektrycznych - AGD, RTV, PC -  oraz gazowych, m.in. kuchenki czy piecyka.

W okresie 2 lat trwania umowy można 6 razy wezwać serwisanta dla prądu i 6 razy serwisanta do urządzeń lub instalacji gazowej. Zakres usługi obejmuje pokrycie kosztów robocizny oraz części zamiennych do kwoty 500 zł w odniesieniu do jednej awarii. 

TAURON, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: TAURON
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gryfiński – powiat w województwie zachodniopomorskim ze stolicą w Gryfinie W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfino, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko – Zdrój, Banie, Stare Czarnowo oraz Widuchowo zajmując powierzchnię 1870 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Krzywy las, Puszcza Bukowska, zabytkowy park krajobrazowo – naturalistyczny „Dolina Miłości”, Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Góra Czcibora; jeziora – Morzycko i Wełtyńskie; zabytki – Baszta Prochowa w Baniach, Baszta Prochowa w Mieszkowicach z XIX w., obwarowania miejskie w Chojnie, Brama Bańska wraz z obwarowaniami miejskimi w Gryfinie, Barokowy Pałac w Zielinie, miejskie mury obronne w Moryniu z I połowy XIV w., Zespół obiektów dawnego opactwa cysterskiego w Kołbaczu, obwarowania miejskie w  Trzcińsku Zdroju czy Wieża widokowa w Cedyni.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie oraz działalności usługowej. Na terenie powiatu działa Elektrownia Dolna Odra.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 3, 26,31.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola