Belka
Piątek, 22 Lutego 2019   imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kiedy pojedziemy obwodnicą Gryfina? Umowa podpisana

Data dodania: 2019-02-19
Do roku 2025 mamy pojechać obwodnicą Gryfina. W poniedziałek podpisano umowy na obwodnicę Gryfina i Radziszewa. W ich ramach powstanie m.in. nowy węzeł autostradowy. Zmieniony zostan... więcej »
 
 

V nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Gryfinie,...

Data dodania: 2019-02-19
W dniu 19 lutego 2019 r. o godz. 14.00 odbędzie się V nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Gryfinie... więcej», W dniu 19 lutego 2019 r. o godz. 14.00 odbędzie się V nadzwyczajna sesja Rady... więcej »
 
 

Wystawa witraży autorstwa Henryka Tabaki w Centrum...

Data dodania: 2019-02-19
Zapraszamy na kolejną wystawę w naszej małej galerii. Pierwszy raz w historii naszych ekspozycji, zaprezentujemy Państwu prace będące mariażem światła i koloru - witraże. Wszystkie... więcej »
 
 

Światowy Dzień Kota! Zobaczcie zdjęcia kotów...

Data dodania: 2019-02-17
Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych Internautów do zabawy. Poprosiliśmy ich na Facebooku o podzielenie się zdjęciami swoich kotów. więcej »
 
 

Zaproszenia na spotkania dla rolników, 2019/02/12

Data dodania: 2019-02-14
Dyrekcja oraz pracownicy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie, zapraszają rolników z terenu 10 powiatów województwa Zachodniopomorskiego na spotkania. Spotkania dla wszystkich zainter... więcej »
 
 

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino,...

Data dodania: 2019-02-14
Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino zaprasza mieszkańców sołectw z terenu gminy Gryfino do udziału w konsultacjach w sprawie zmiany statutów sołectw. Konsultacje przeprowadzane będą w okres... więcej »
 
 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym,...

Data dodania: 2019-02-14
Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizuje III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory", przeznaczonego dla uczniów szkół ponadgi... więcej »
 
 

Jak oni się kochają! Znani ze Szczecina i ich...

Data dodania: 2019-02-14
Dzień zakochanych jest tylko raz w roku? Nie u nich! Znane osoby ze Szczecina i ich drugie połówki swoje uczucie celebrują codziennie. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia. więcej »
 
 

Jak podrywać Polki? Top 10 sposobów na udaną...

Data dodania: 2019-02-14
Lato skłania do podróży, a podróże do...romansów. Internet dostarcza turystycznym podrywaczom licznych porad jak uwodzić kobiety różnych narodowości. A co... więcej »
 
 

W 2019 trudniej będzie dostać kredyt hipoteczny....

Data dodania: 2019-02-13
Coraz więcej banków decyduje się na zaostrzenie polityki kredytowej. Dla osób chcących zaciągnąć kredyt hipoteczny oznacza to, że pieniądze trudniej będz... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 234
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gryfiński – powiat w województwie zachodniopomorskim ze stolicą w Gryfinie W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfino, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń, Trzcińsko – Zdrój, Banie, Stare Czarnowo oraz Widuchowo zajmując powierzchnię 1870 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Cedyński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Krzywy las, Puszcza Bukowska, zabytkowy park krajobrazowo – naturalistyczny „Dolina Miłości”, Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Góra Czcibora; jeziora – Morzycko i Wełtyńskie; zabytki – Baszta Prochowa w Baniach, Baszta Prochowa w Mieszkowicach z XIX w., obwarowania miejskie w Chojnie, Brama Bańska wraz z obwarowaniami miejskimi w Gryfinie, Barokowy Pałac w Zielinie, miejskie mury obronne w Moryniu z I połowy XIV w., Zespół obiektów dawnego opactwa cysterskiego w Kołbaczu, obwarowania miejskie w  Trzcińsku Zdroju czy Wieża widokowa w Cedyni.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie oraz działalności usługowej. Na terenie powiatu działa Elektrownia Dolna Odra.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 3, 26,31.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola